edirne kürtaj fiyatları
edirne kürtaj fiyatları

Kürtaj Fiyatları Neye Göre Değişir?

Edirne kürtaj fiyatlarına etki eden birden çok faktör saymak mümkündür. Bu faktörlerden en önemlisi ise bebeğin kaç haftalık olduğudur. Hamileliğin 4. ve 5. haftalarında kürtaj yapıldığı zaman fiyatlar daha uygun olmaktadır. Yaklaşık olarak 600 TL gibi bir fiyata Edirne’ de kürtaj yaptırabilirsiniz. 9 veya 10 haftalık iken yapılan kürtaj fiyatları ise ortalama olarak 2000 veya 2500 TL civarında olmaktadır.

Buna ek olarak kişilerin önemli sağlık sorunları var ise buna göre tedavi uygulanacağından dolayı fiyatlarda büyük oranda değişim söz konusu olacaktır. Bazı hastalıklar nedeni ile kürtaj işlemi sırasında sorunlar oluşacağı için bazı tedavilerde ek olarak uygulanacaktır.

Kürtaj fiyatlarına etki eden başka bir faktör olarak kürtaj kliniğinin bulunduğu semti söyleyebiliriz. Edirne’ de bazı semtlerdeki kliniklerde kürtaj fiyatları daha yüksek olabiliyor. Hastanenin sunmuş olduğu hizmet ne kadar kaliteli ve başarılı ise fiyatlarda o oranda artmaktadır. Bazı hastaneler alanında en iyi doktorları bulundurduğu için, haliyle kürtaj fiyatlarıda yüksek olabiliyor. Edirne kürtaj fiyatlarına etki eden faktörlerden birkaçını bu şekilde dile getirebiliriz.

Edirne Kürtaj Fiyatları

Kürtaj fiyatları konusunda net bir fiyat belirtmek zor olmaktadır. Bunun sebebi ise her hastane ve kliniğin farklı fiyatlandırma sunmasıdır. Edirne kürtaj fiyatları da hastaya uygulanan tedavi ile şekillenir. Her hastaya aynı işlem uygulanmaz. Bazı kişilere farklı tedaviler uygulanmak durumunda kalınır. Kişi hamileliğini sonlandıracak ise veya herhangi bir sağlık sorunu dolayısı ile kürtaj olacaksa farklı ücretler belirlenir. Bu yüzden kürtaj olacak kişinin hastaneler ile iletişim kurarak fiyat araştırması yapması daha net bir fiyata ulaşmasını sağlar.

Ortalama Kürtaj Fiyatları

Edirne kürtaj fiyatları için net bir fiyat söylenmesede ortalama olarak fiyat belirtmek mümkündür. Hastaneler fiyat aralığı açısından birbirine oldukça yakındır. Devlet hastaneleri kürtaj fiyatı açısından daha uygun olmaktadır. Fakat devlet hastanelerinde herkesin kürtaj olması mümkün değildir. Edirne kürtaj fiyatları özel hastaneler baz alınığı zaman ortalama olarak 500-3000 TL arasında değişmektedir. Tabi ki fiyatların değişmesine neden olan birden fazla faktör mevcuttur.

muğla kürtaj